Hitlerowcy - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - hitlerowcy. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: hitlerowcy, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. hitlerowcy w naszej wyszukiwarce.

Masakra w kopalni

Masakra w kopalni 70 lat temu hitlerowskie Niemcy zaatakowały związek Socjalistycznych Republik Sowieckich. Rosjanie wycofywali się panicznie porzucając wszelki sprzęt, ale już nie więźniów. „Wrogowie ludu” musieli zostać zlikwidowani. Doszło do szeregu regularnych masakr; jedną z zapomnianych, a szczególnie okrutnych była ta, która miała miejsce w kopalni soli "Salina", na terenach znajdujących obecnie na terytorium Ukrainy. NKWD urządziło tam ...

Hitlerowcy - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - hitlerowcy. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: hitlerowcy, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. hitlerowcy w naszej wyszukiwarce.

facebook