Historia Polski - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - historia Polski. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: historia Polski, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. historia Polski w naszej wyszukiwarce.

Prof. Jan Żaryn dla Fronda.pl: Dla tej władzy chwała polskiej historii to balast i wstyd!

Prof. Jan Żaryn dla Fronda.pl: Dla tej władzy chwała polskiej historii to balast i wstyd! Obecna władza uznała, że polska historia jest powodem do wstydu. Balastem, który nie pozwala nam zjednoczyć się z Europą. A jeśli Zachód będzie nami gardzić, nigdy nam nie pomoże. Portal Fronda.pl: Sąd okręgowy w Warszawie odrzucił pozew jednego z polskich obywateli przeciwko „Die Welt” w związku z użyciem wyrażenia o „polskich obozach koncentracyjnych”. Sąd argumentował, że choć wyrażenie to ...

Historia Polski - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - historia Polski. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: historia Polski, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. historia Polski w naszej wyszukiwarce.

facebook