Hejter - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - hejter. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: hejter, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. hejter w naszej wyszukiwarce.

Koniec z obraźliwymi wpisami w internecie. Koniec ery hejterów!

Koniec z obraźliwymi wpisami w internecie. Koniec ery hejterów! Dzisiejsza "Rzeczpospolita" informuje, że nadszedł czas, że autorzy obraźliwych wpisów na forach internetowych muszą się liczyć z tym, że nie będą anonimowi. Sąd orzekł, że osoba prywatna ma prawo dostać dane osoby, która ją obraziła ... Naczelny Sąd Administracyjny orzekł: - Udostępnienia danych z forów internetowych mogą żądać już nie tylko policja, prokuratura czy sąd. Takie prawo ma też każda osoba fizyczna i firma, które wykażą, ...

Hejter - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - hejter. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: hejter, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. hejter w naszej wyszukiwarce.

facebook