Halloween - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Halloween. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Halloween, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Halloween w naszej wyszukiwarce.

Terlikowska: Krzyk rozpaczy i deser a la ludzki mózg – tak bawią się dzieci w Halloween

Terlikowska: Krzyk rozpaczy i deser a la ludzki mózg – tak bawią się dzieci w Halloween Halloween to nie żadna niewinna zabawa. To oswajanie dzieci nie tylko ze światem magii i duchów, ale zachęcanie ich do zabaw rodem z horrorów. Halloween to wstęp do okultyzmu – przestrzegają egzorcyści. „My jesteśmy straszne zmory, Bardzo groźne z nas upiory, Jeśli nie chcesz się nas bać, musisz nam cukierka dać”. Wierszyka tego uczą się przedszkolaki. Halloween bowiem na dobre już zadomowił ...

Halloween - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Halloween. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Halloween, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Halloween w naszej wyszukiwarce.

facebook