Hajncel - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Hajncel. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Hajncel, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Hajncel w naszej wyszukiwarce.

Drwisz z religii? W Polsce możesz bezkarnie

Drwisz z religii? W Polsce możesz bezkarnie Paweł Hajncel, który w ostatnie Boże Ciało przed łódzką katedrą popijał kawę w przebraniu Jezusa, jest bezkarny. Prokuratura odmówiła wszczęcia śledztwa w sprawie obrazy uczuć religijnych przez mężczyznę. Doniesienie do prokuratury złożył łodzianin, który o ostatnim happeningu Hajncla dowiedział się z gazet. 4 czerwca, w czasie procesji Bożego Ciała, Hajncel, absolwent Akademii Sztuk Pięknych, przebrał się za Jezusa. ...

Hajncel - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Hajncel. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Hajncel, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Hajncel w naszej wyszukiwarce.

facebook