Grzegorz Gauden - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Grzegorz Gauden. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Grzegorz Gauden, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Grzegorz Gauden w naszej wyszukiwarce.

Malwersacje w Instytucie Książki. Odpowiedzialny Grzegorz Gauden

Malwersacje w Instytucie Książki. Odpowiedzialny Grzegorz Gauden Kontrola w Instytucie Książki zarządzona w kwietniu ubiegłego roku, jeszcze przez poprzedni rząd, ujawniła ok. pół miliona nadużyć finansowych. Odpowiada ze nie dyrektor instytutu, Grzegorz Gauden. Instytut Książki podlega Ministerstwu Kultury. Został utworzony w 2004 roku w Krakowie. Celem instytucji jest popularyzacja czytelnictwa w Polsce oraz propagowanie języka, literatury i kultury polskiej na całym świecie. Od ...

Grzegorz Gauden - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Grzegorz Gauden. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Grzegorz Gauden, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Grzegorz Gauden w naszej wyszukiwarce.

facebook