Grzegorz - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Grzegorz. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Grzegorz, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Grzegorz w naszej wyszukiwarce.

„Byłem uzależniony od wszystkiego, a moje życie to były ciągłe imprezy”

„Byłem uzależniony od wszystkiego, a moje życie to były ciągłe imprezy” Moje uzależnienie zaczęło się już w wieku 11 lat. Alkohol, narkotyki, pornografia, hazard… byłem zniewolony praktycznie od wszystkiego. Przyczyną było nieradzenie sobie z emocjami i w tym wszystkim szukałem ucieczki. Niestety w ten sposób, szukając rekompensaty, wpadłem w pierwszy nałóg… alkohol. Później pojawiły się narkotyki, a w tym amfetamina. Kiedy natomiast chciałem uciec od uzależnienia od alkoholu i narkotyków to ...

Grzegorz - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Grzegorz. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Grzegorz, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Grzegorz w naszej wyszukiwarce.

facebook