Grube dzieci - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - grube dzieci. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: grube dzieci, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. grube dzieci w naszej wyszukiwarce.

Komunikat Ministerstwa Prawdy (nr 330): Grube dzieci i niepełnosprawni na celowniku

Komunikat Ministerstwa Prawdy (nr 330): Grube dzieci i niepełnosprawni na celowniku Całą Polskę Ludową obiegła informacja, że Sąd Rejonowy w Środzie Śląskiej uznał, że otyłość nie może być powodem pozbawienia prawa do opieki. Tym samym pięcioletni Maciek, zostanie ze swoją rodziną. Niestety sprawa ta, stała się pretekstem do podłych reakcyjnych ataków na ludowych kuratorów, którzy niczym komisarze ludowi, tropią wszelką nieprawomyślność. Gdyby nie oni Polska Ludowa pełna byłaby grubych, chuderlawych lub ...

Grube dzieci - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - grube dzieci. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: grube dzieci, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. grube dzieci w naszej wyszukiwarce.

facebook