Grabowska - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Grabowska. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Grabowska, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Grabowska w naszej wyszukiwarce.

Prof. Grabowska: kampania wyborcza nie ma przełożenia na poziom religijności w Polsce

Prof. Grabowska: kampania wyborcza nie ma przełożenia na poziom religijności w Polsce Najnowsze badania religijności Polaków CBOS przeprowadził pod koniec kampanii wyborczej, podczas której wiele złych rzeczy powiedziano o Kościele, a mimo to nie widać wielkiego spadku deklaracji przynależności do Kościoła – podkreśla dyrektor CBOS prof. Mirosława ... Ostatnie badania CBOS pokazują, że około 95 proc. badanych stanowią zdeklarowani katolicy, 92 proc. uznaje siebie za osoby wierzące, a ponad połowa regularnie (przynajmniej raz w tygodniu) praktykuje religijnie. Inicjatywy ...

Grabowska - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Grabowska. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Grabowska, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Grabowska w naszej wyszukiwarce.

facebook