Gospodarczy - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - gospodarczy. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: gospodarczy, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. gospodarczy w naszej wyszukiwarce.

Przyczyna kryzysu? "Nie rodzą się ci, co mają spłacać długi"

Przyczyna kryzysu? "Nie rodzą się ci, co mają spłacać długi" Trwający w Europie kryzys gospodarczy jest wynikiem bardziej złożonego problemu aniżeli kredyt i potężny dług krajowy – mówi szef watykańskiego banku Ettore Gotti Tedeschi. - Prawdziwą przyczyną jest starzenie się społeczeństw i niski przyrost naturalny ... Tedeschi pisze w „L'Osservatore Romano”, że „dzieci są motorem zysku”. Ostrzega też, że starzenie się ludności i zrekompensowanie zmniejszonej siły roboczej imigrantami spowoduje niepokoje społeczne.   Politycy, którzy chcą stworzyć ...

Gospodarczy - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - gospodarczy. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: gospodarczy, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. gospodarczy w naszej wyszukiwarce.

facebook