Goliszewski - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Goliszewski. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Goliszewski, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Goliszewski w naszej wyszukiwarce.

Doktorat po znajomości? UW bliski kompromitacji

Doktorat po znajomości? UW bliski kompromitacji Szef Buisness Centre Club Marek Goliszewski nie otrzyma tytułu doktora nauk ekonomicznych. Studenci Uniwersytetu Warszawskiego wywołali burzę, która ma skutek w odmownej decyzji Rady Wydziału. Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego zdecydowała, że Marek Goliszewski nie zostanie doktorem nauk ekonomicznych. Przeciwko głosowało 26 osób, 4 wstrzymały się od głosu, 3 poparły doktorat. Wątpliwości budziły osobiste powiązania ...

Goliszewski - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Goliszewski. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Goliszewski, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Goliszewski w naszej wyszukiwarce.

facebook