Gintrowski - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - gintrowski. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: gintrowski, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. gintrowski w naszej wyszukiwarce.

"Im dłużej go nie ma, tym bardziej dotkliwie to odczuwam". Wspomnienie Jacka Kaczmarskiego

"Im dłużej go nie ma, tym bardziej dotkliwie to odczuwam". Wspomnienie Jacka Kaczmarskiego - Gdyby nie Jacek Kaczmarski nigdy w życiu nie zrobiłbym tego wszystkiego, co zrobiłem. On bardzo gonił mnie do pracy - Jacka Kaczmarskiego wspomina w rozmowie z portalem Fronda.pl Przemysław Gintrowski.  Marta Brzezińska: Oprócz drugiej rocznicy katastrofy smoleńskiej obchodzimy dziś kolejną rocznicę śmierci Jacka Kaczmarskiego? Kim on dla Pana był?   Przemysław Gintrowski: Gdyby nie Jacek Kaczmarski nigdy w życiu nie ...

Gintrowski - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - gintrowski. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: gintrowski, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. gintrowski w naszej wyszukiwarce.

facebook