George H W Bush - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - George H W Bush. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: George H W Bush, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. George H W Bush w naszej wyszukiwarce.

George H. W. Bush był świadkiem na homoseksualnym „ślubie”

George H. W. Bush był świadkiem na homoseksualnym „ślubie” George H. W. Bush, były prezydent Stanów Zjednoczonych, i jego żona Barbara Bush, uczestniczyli jako świadkowie w homoseksualnym „ślubie”. Czy to wyraz publicznego poparcia dla tej instytucji przez byłego Prezydenta? 41. prezydent USA był świadkiem na „ślubie” dwóch kobiet, Bonnie Clement i Helen Thorgalsen. Kobiety te, prowadzące własny sklep w mieście Kennebunkport, znają się z byłą parą prezydencką od dziesięcioleci. ...

George H W Bush - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - George H W Bush. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: George H W Bush, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. George H W Bush w naszej wyszukiwarce.

facebook