Gen Waldemar Skrzypczak - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Gen Waldemar Skrzypczak. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Gen Waldemar Skrzypczak, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Gen Waldemar Skrzypczak w naszej wyszukiwarce.

Gen. Skrzypczak „Francuzi i Niemcy doprowadzili do rozłamu w Unii”

Gen. Skrzypczak „Francuzi i Niemcy doprowadzili do rozłamu w Unii” „Mam nadzieję, że NATO przejrzy na oczy i nie dopuści do rozłamu. Rozłam w Unii już jest, a doprowadzili do niego Francuzi i Niemcy” – uważa były wiceminister obrony gen. Waldemar Skrzypczak. Generał Waldemar Skrzypczak w rozmowie z Polskim Radiem bardzo negatywnie ocenił działania Niemiec i Francji. Jego zdaniem, "bliska współpraca" tych krajów z Rosją zagraża bezpieczeństwu Polski i całej Unii oraz ...

Gen Waldemar Skrzypczak - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Gen Waldemar Skrzypczak. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Gen Waldemar Skrzypczak, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Gen Waldemar Skrzypczak w naszej wyszukiwarce.

facebook