Geert wilders - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - geert wilders. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: geert wilders, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. geert wilders w naszej wyszukiwarce.

Czy Polacy szkodzą Holandii?

Czy Polacy szkodzą Holandii? Debata w Parlamencie Europejskim nt. antypolskiego serwisu partii PVV  jest sprawdzianem tolerancji notabli Starego Kontynentu. Brak rezolucji, potępiającej ksenofobiczny portalik Wildersa i spółki, będzie oznaczał, że odwoływanie się do zasad humanizmu czy praw człowieka jest ...     Można odnieść wrażenie, że „prawicowy liberał” i „wróg Islamu, ale nie Muzułmanów” , zamieszczając na stronie internetowej swojej partii zakładkę przeznaczoną do składania donosów na Polaków, chciał jedynie ...

Geert wilders - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - geert wilders. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: geert wilders, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. geert wilders w naszej wyszukiwarce.

facebook