Gazeta polska codziennie - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - gazeta polska codziennie. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: gazeta polska codziennie, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. gazeta polska codziennie w naszej wyszukiwarce.

KRRiT: TVP miała prawo odmówić emisji spotu "Gazety Polskiej Codziennie"

KRRiT: TVP miała prawo odmówić emisji spotu "Gazety Polskiej Codziennie" Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji uznała, że TVP nie naruszyła prawa, odmawiając emisji jednego ze spotów "Gazety Polskiej Codziennie". W ocenie Krajowej Rady w spotach gazety nastąpiło "wykorzystanie przekazu handlowego dla komunikatu politycznego" – możemy ... W liście KRRiT do prezesa TVP Juliusza Brauna przewodniczący rady Jan Dworak ocenił, że reklamodawca "ze względów komercyjnych oraz zapewne też ideowych zaprezentował w swoich spotach bardzo zdecydowane oceny polityczne". ...

Gazeta polska codziennie - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - gazeta polska codziennie. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: gazeta polska codziennie, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. gazeta polska codziennie w naszej wyszukiwarce.

facebook