Gala - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - gala. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: gala, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. gala w naszej wyszukiwarce.

Ikona establishmentu dziennikarskiego gani rząd Tuska

Ikona establishmentu dziennikarskiego gani rząd Tuska Monika Olejnik, ikona dziennikarstwa polskiego (ironia oczywiście) wreszcie wzięła się za krytykę rządu Tuska. Potrzeba było aż tylu lat, by doczekać się słów krytycznych Pani Moniki pod adresem polityków Donalda Tuska. - Polscy politycy są kompletnie niepoważni (...) W efekcie osoby z pierwszych stron gazet, dorośli ludzie z tytułami i wieloletnim doświadczeniem tłumaczą, że ktoś im źle powiedział, że się zagapili ...

Gala - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - gala. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: gala, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. gala w naszej wyszukiwarce.

facebook