Gabriel Kayzer - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Gabriel Kayzer. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Gabriel Kayzer, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Gabriel Kayzer w naszej wyszukiwarce.

„Ten, kto pali kukły albo niszczy mury antysemickimi napisami, nie może być uważany za patriotę”

„Ten, kto pali kukły albo niszczy mury antysemickimi napisami, nie może być uważany za patriotę” Ten, kto pali kukły albo niszczy mury antysemickimi napisami, nie może być uważany za patriotę – napisała grupa konserwatywnych intelektualistów i publicystów w liście otwartym. „18 listopada we Wrocławiu, podczas antyimigracyjnej manifestacji, na oczach zgromadzonego tłum spalona została kukła przedstawiająca Żyda. Palenie wizerunku człowieka musi być rozumiane jako symboliczny akt agresji wobec bliźniego, przez co ...

Gabriel Kayzer - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Gabriel Kayzer. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Gabriel Kayzer, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Gabriel Kayzer w naszej wyszukiwarce.

facebook