Gabriel Bartoszewski - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Gabriel Bartoszewski. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Gabriel Bartoszewski, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Gabriel Bartoszewski w naszej wyszukiwarce.

Kolejna miesięcznica. "Święty Janie Pawle II, rodzinom ofiar tragedii smoleńskiej wyproś u Pana Boga męstwo..."

Kolejna miesięcznica. W kolejną miesięcznicę katastrofy smoleńskiej wierni modlili się w Archikatedrze Warszawskiej o męstwo i odwagę dla rodzin ofiar oraz brata zmarłego prezydenta. O wstawiennictwo prosili św. Jana Pawła II. „I dziś Maryja skłania nas, byśmy zastanowili się nad tym strasznym wydarzeniem, które wydarzyło się 10 kwietnia 2010 roku” – powiedział podczas homilii w kolejną miesięcznicę katastrofy smoleńskiej o. Gabriel ...

Gabriel Bartoszewski - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Gabriel Bartoszewski. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Gabriel Bartoszewski, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Gabriel Bartoszewski w naszej wyszukiwarce.

facebook