Górnik - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - górnik. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: górnik, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. górnik w naszej wyszukiwarce.

Tragedia w kopalni! Zginął gónik

Tragedia w kopalni! Zginął gónik Jak informuje radio RMF FM w kopalni Rudna na Dolnym Śląsku zginął 32-letni górnik. Ciało górnika znaleziono w nocy między napinaczami przenośnika taśmowego. Okoliczności wypadku na razie są nie znane. 32-letni górnik mieszkał w miejscowości pod Głogowem. Osierocił dwoje dzieci. Jak informuje Radio Wrocław, o godz. 2.44 dyspozytor otrzymał informację o pracowniku uwięzionym w przenośniku taśmowym. Urządzenie natychmiast zostało wyłączone, ...

Górnik - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - górnik. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: górnik, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. górnik w naszej wyszukiwarce.

facebook