Góra - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - góra. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: góra, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. góra w naszej wyszukiwarce.

Rosja ufundowała Syryjczykom ogromny posąg Chrystusa: jest to znak pokoju!

Rosja ufundowała Syryjczykom ogromny posąg Chrystusa: jest to znak pokoju! Rosyjska Cerkiew prawosławna oraz władze rosyjskie zafundowały Syryjczykom ... 39-metrowy posąg Jezusa Chrystusa. "To symbol pokoju" - mówią pomysłodawcy. Monument stanął niedaleko miasta Saidnaya. Posąg ma 39 metrów i przedstawia Jezusa Chrystusa z podnisionymi rękami jako znak Pokoju i Nadziei. Znajduje się na położonej 2100 m n.p.m. górze Cherubs, na historycznym szlaku pielgrzymkowym łączącym ...

Góra - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - góra. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: góra, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. góra w naszej wyszukiwarce.

facebook