Funkcjonariusz - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - funkcjonariusz. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: funkcjonariusz, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. funkcjonariusz w naszej wyszukiwarce.

Robert Biedroń spoliczkował policjanta, został uniewinniony

Robert Biedroń spoliczkował policjanta, został uniewinniony Robert Biedroń został uniewinniony od zarzutu spoliczkowania policjanta podczas obchodów rocznicowych Święta Niepodległości w 2010 roku. Sąd uznał, że nie wiadomo, czy doszło do rękoczynu. Robert Biedroń w towarzystwie działaczy lewicowych organizacji oraz anarchistów próbował zablokować idący ulicami Warszawy Marsz Niepodległości w 2010 roku. W konsekwencji musiała interweniować policja. Doszło do szamotaniny. Biedroń został oskarżonyo ...

Funkcjonariusz - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - funkcjonariusz. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: funkcjonariusz, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. funkcjonariusz w naszej wyszukiwarce.

facebook