Fryburg - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Fryburg. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Fryburg, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Fryburg w naszej wyszukiwarce.

Kościół w Niemczech chce dopuścić rozwodników do sakramentów?

Kościół w Niemczech chce dopuścić rozwodników do sakramentów? Według niemieckiej stacji nadawczej "Deutsche Welle" Kościół w Niemczech, bez aprobaty Biskupa chce znieść zakazy przystępowania do sakramentów dla rozwodników. Rewolucja ta zaczyna się w archidiecezji fryburskiej. Rozwodnicy nie mogą przystępować do sakramentów świętych. Katechizm Kościoła Katolickiego wyraźnie mówi co znaczy rozwód: „KKK 2382: Pan Jezus podkreślił pierwotny plan Stwórcy, który chciał nierozerwalności małżeństwa (Por. Mt 5, ...

Fryburg - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Fryburg. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Fryburg, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Fryburg w naszej wyszukiwarce.

facebook