Francuzi - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - francuzi. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: francuzi, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. francuzi w naszej wyszukiwarce.

Słowa Holland rozłoszczą Francuzów?

Słowa Holland rozłoszczą Francuzów? „Jestem w lepszej sytuacji niż Martin Scorsese. Przegrałam z naprawdę dobrym filmem, a nie jakąś idiotyczną wydmuszką”- powiedziała Agnieszka Holland po gali oscarowej odnosząc się do sukcesu "Artysty". Jej słowa oburzyły Francuzów, którzy szczycą się ... „Jestem w lepszej sytuacji niż Martin Scorsese. Przegrałam z naprawdę dobrym filmem, a nie jakąś idiotyczną wydmuszką (filmem "Artysta"). Akademia popełniła dziś harakiri, bo następny show (transmisja z ceremonii) będzie ...

Francuzi - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - francuzi. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: francuzi, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. francuzi w naszej wyszukiwarce.

facebook