Franciszkanie - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - franciszkanie. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: franciszkanie, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. franciszkanie w naszej wyszukiwarce.

Nadchodzą ważne zmiany u franciszkanów. Zebrała się Kapituła

Nadchodzą ważne zmiany u franciszkanów. Zebrała się Kapituła Około 150 przełożonych franciszkanów, trzeciego największego męskiego zakonu Kościoła świętego, zebrało się w Asyżu na Kapitułę Generalną. Wybiorą nowe kierownictwo i mogą zmienić statut. Około 150 przełożonych franciszkanów, trzeciego największego męskiego zakonu Kościoła świętego, zebrało się w Asyżu na Kapitułę Generalną. Kapituła, odbywająca się co sześć lat, zajmie się ważnymi zadaniami. 21. maja odbędzie ...

Franciszkanie - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - franciszkanie. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: franciszkanie, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. franciszkanie w naszej wyszukiwarce.

facebook