Frakcja - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - frakcja. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: frakcja, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. frakcja w naszej wyszukiwarce.

Ziobryści zmieniają frakcję

Ziobryści zmieniają frakcję Europosłowie Solidarnej Polski: Zbigniew Ziobro, Tadeusz Cymański, Jacek Kurski i Jacek Włosowicz przeszli z frakcji Europejskich Konserwatystów i Reformatorów do frakcji Europa Wolności i Demokracji w Parlamencie Europejskim.  "Uważamy, że grupa Europa Wolności i Demokracji (EWD) w większym stopniu niż nasza dotychczasowa grupa Europejskich Konserwatystów i Reformatorów (EKR) możliwi nam realizację naszego programu, zabiegania o polskie interesy w ...

Frakcja - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - frakcja. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: frakcja, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. frakcja w naszej wyszukiwarce.

facebook