Filozof - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - filozof. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: filozof, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. filozof w naszej wyszukiwarce.

Niemy protest narodowców na wykładzie prof. Jana Hartmana

Niemy protest narodowców na wykładzie prof. Jana Hartmana Na wydziale Historyczno-Socjologicznym Uniwersytetu w Białymstoku odbyło się spotkanie z prof. Janem Hartmanem. Pojawili się na nim działacze Młodzieży Wszechpolskiej. Musieli jednak szybko opuścić uczelnię. Prof. Jan Hartman przyjechał do Białegostoku promować swoją najnowszą książkę „Głupie pytania. Krótki kurs filozofii”. Na spotkanie mógł przyjść każdy, miało ono charakter otwarty. Jak donosi lokalny portal Czasbialegostoku.pl zostało ...

Filozof - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - filozof. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: filozof, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. filozof w naszej wyszukiwarce.

facebook