Film LIE - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - film LIE. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: film LIE, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. film LIE w naszej wyszukiwarce.

STOP promocji pedofilii na UW! Rzecznik prasowy UW odpisuje Krucjacie Młodych: "Uniwersytet nie będzie interweniował w sprawie pokazu filmu „L.I.E.”!

STOP promocji pedofilii na UW! Rzecznik prasowy UW odpisuje Krucjacie Młodych: Dziś o godzinie 18.00 ma się odbyć projekcja filmu "L.I.E." w budynku Samorządu Studentów UW. Film oswaja widza z takimi zjawiskami jak kazirodztwo, pedofilia, prostytucja wśród nieletnich. (Film jest dostępny na YouTube, więc łatwo to ... Dlatego wyślij protest do władz UW o następującej treści: APEL DO WŁADZ UW O NIEDOPUSZCZENIE DO POPEŁNIENIA PRZESTĘPSTWA PROMOWANIA PEDOFILII NA TERENIE UNIWERSYTETU Z wielkim oburzeniem przyjąłem informację o tym, ...

Film LIE - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - film LIE. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: film LIE, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. film LIE w naszej wyszukiwarce.

facebook