Film dokumentalny - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - film dokumentalny. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: film dokumentalny, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. film dokumentalny w naszej wyszukiwarce.

Dokument z rozmowami o aborcji i holokauście jednym z najczęściej oglądanych filmów w sieci. Zobacz go tutaj

Dokument z rozmowami o aborcji i holokauście jednym z najczęściej oglądanych filmów w sieci. Zobacz go tutaj Niezwykły film dokumentalny pt.„180”, rejestrujący przeprowadzane na ulicy rozmowy na temat aborcji i szacunku dla życia zdobywa nie tylko popularność w sieci, ale też sprawia, że wielu zdeklarowanych wcześniej zwolenników aborcji zmienia zdanie. Trwający ponad ... Film zrobiony jest bardzo prostymi środkami. Jego twórca, Ray Comfort – znany protestancki ewangelizator i autor licznych książek – rozmawia w większości z młodymi ludźmi, pytając się ich o nazizm, ...

Film dokumentalny - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - film dokumentalny. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: film dokumentalny, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. film dokumentalny w naszej wyszukiwarce.

facebook