Fifa - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - fifa. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: fifa, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. fifa w naszej wyszukiwarce.

Jak nie Wałęsa, to Nigeria! Lesbijki nie mogą tam grać w piłkę! Naprawdę – skandal

Jak nie Wałęsa, to Nigeria! Lesbijki nie mogą tam grać w piłkę! Naprawdę – skandal Zaledwie tydzień temu ten straszny, faszystowski Lech Wałęsa, ponoć kiedyś autorytet, ośmielił się powiedzieć, że homoseksualiści „powinni siedzieć w ostatniej ławie sali plenarnej”, a dziś już w Nigerii zabrania się grać lesbijkom w piłkę. Kiedy ... „Mniejszość nie może wchodzić na głowę większości (...). Ja sobie nie życzę, żeby ta mniejszość, z którą się nie zgadzam (...) wychodziła na ulice i moje dzieci i moje wnuki ...

Fifa - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - fifa. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: fifa, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. fifa w naszej wyszukiwarce.

facebook