Farba - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - farba. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: farba, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. farba w naszej wyszukiwarce.

Prezes PiS odsłonił pomnik ofiar Smoleńska, który w nocy został oblany farbą

Prezes PiS odsłonił pomnik ofiar Smoleńska, który w nocy został oblany farbą W Mysłowicach odsłonięto pomnik ofiar katastrofy smoleńskiej. Noc wcześniej oblano go czerwoną farbą. - Okazało się, że są tacy, którzy musieli ze wstydem odejść, bo źle czynią - mówił prezes PiS Jarosław Kaczyński, który brał ... Duży monument upamiętniający ofiary katastrofy smoleńskiej stanął w ścisłym centrum miasta, na Placu Wolności, na którym stoi już pomnik urodzonego w jednej z obecnych dzielnic Mysłowic przedwojennego prymasa Augusta Hlonda. ...

Farba - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - farba. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: farba, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. farba w naszej wyszukiwarce.

facebook