Fakty tvn - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - fakty tvn. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: fakty tvn, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. fakty tvn w naszej wyszukiwarce.

Durczok broni "Kasi". "Racja była po stronie Kolendy-Zaleskiej"

Durczok broni "Kasi". "Racja była po stronie Kolendy-Zaleskiej" - Kasia prowadziła bardzo emocjonalną rozmowę, ale argumenty i racja były po jej stronie - mówi Kamil Durczok o wywiadzie Kolendy-Zaleskiej z Krzysztofem Rutkowskim. Szef “Faktów” TVN w rozmowie z Wirtualnemedia.pl zapowiada rewolucyjne zmiany w programie. Rozmowa Katarzyny Kolendy-Zaleskiej z Krzysztofem Rutkowskim w “Faktach po faktach” z 4 lutego br., w której dziennikarka zarzuciła mu "poszedł na układ z tabloidem", żeby wykonać na matce Madzi "publiczny ...

Fakty tvn - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - fakty tvn. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: fakty tvn, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. fakty tvn w naszej wyszukiwarce.

facebook