Fake - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - fake. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: fake, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. fake w naszej wyszukiwarce.

Zmyślone słowa przypisywane Andrzejowi Dudzie. Onet odpowiada

Zmyślone słowa przypisywane Andrzejowi Dudzie. Onet odpowiada W mediach społecznościowych została rozpowszechniona informacja, w której przypisuje się słowa na temat emigrantów prezydentowi elektowi Andrzejowi Dudzie, których nigdy nie wypowiedział. Onet odpowiada. W mediach społecznościowych została rozpowszechniona fałszywa informacja, w której przypisuje się słowa na temat emigrantów prezydentowi elektowi Andrzejowi Dudzie, których nigdy nie wypowiedział. Onet odpowiada. W weekend mieliśmy do czynienia ...

Fake - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - fake. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: fake, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. fake w naszej wyszukiwarce.

facebook