Erdogan - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Erdogan. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Erdogan, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Erdogan w naszej wyszukiwarce.

Co za bezczelność! Turcja "ostrzega" papieża przed mówieniem prawdy!

Co za bezczelność! Turcja Prezydent Turcji powiedział, że chce "zganić i ostrzec" papieża Franciszka za jego słowa o ludobójstwie Ormian. Dodał, że jego daniem "papież już nigdy nie powtórzy takiego błędu". Ojciec Święty Franciszek kilkukrotnie mówił otwarcie o ludobójstwie, jakiego Turcja dokonała sto lat temu na Ormianach. Osmanowie 24 kwietnia 1915 roku rozpoczęli kampanię prześladowań chrześcijan, w wyniku której śmierć poniosło ...

Erdogan - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Erdogan. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Erdogan, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Erdogan w naszej wyszukiwarce.

facebook