Episkopaty - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - episkopaty. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: episkopaty, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. episkopaty w naszej wyszukiwarce.

Watykan: decentralizacja Kościoła będzie „zbawienna"

Watykan: decentralizacja Kościoła będzie „zbawienna Prefekt Kongregacji Nauki Wiary, kard. Gerhard Ludwig Müller, pozytywnie ocenił wezwanie papieża Franciszka do decentralizacji Kościoła. Miałaby dotyczyć „wszystkich poziomów” i być czymś „zbawiennym”. Zdaniem kard. Müllera z powodu zbyt dużej centralizacji i biurokracji cierpią także krajowe episkopaty. Dlatego wezwanie papieża Franciszka do decentralizacji Kościoła należy ocenić pozytywnie. Kard. Müller w wywiadzie dla „Tagespost” ...

Episkopaty - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - episkopaty. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: episkopaty, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. episkopaty w naszej wyszukiwarce.

facebook