Episkopat - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Episkopat. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Episkopat, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Episkopat w naszej wyszukiwarce.

Matematyk, prof. Krasnodębski urwał się z choinki i krytykuje Episkopat i PiS

Matematyk, prof. Krasnodębski urwał się z choinki i krytykuje Episkopat i PiS Prof. Ryszard Krasnodębski napisał list do biskupów. Zarzuca Episkopatowi akceptację PiS, czyli "faworyzowanie nie dość refleksyjnie wierzących". Widać, że po lewej stronie jakaś dziwna moda na listy Nastała jakaś dziwna moda na pisanie listów do Episkopatu, przez ludzi o lewicowych i liberalnych poglądach. Kolejny list trafił na biurko Episkopatu od matematyka, prof. Krasnodębskiego (Ryszarda oczywiście). List opublikowała ...

Episkopat - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Episkopat. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Episkopat, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Episkopat w naszej wyszukiwarce.

facebook