Emisja CO2 - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - emisja CO2. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: emisja CO2, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. emisja CO2 w naszej wyszukiwarce.

Naukowcy z NASA do Franciszka: CO2 to dzieło Stwórcy

Naukowcy z NASA do Franciszka: CO2 to dzieło Stwórcy Twórcy programu Apollo napisali list do papieża. Namawiają go, by nie wierzył zbyt łatwo w teorie dotyczące ocieplenia klimatu. Według plotek, publikowana jutro encyklika Franciszka dotyczy m.in. tego tematu. Naukowcy pracujący w przeszłości dla amerykańskiej Narodowej Agencji Aeronautyki i Przestrzeni Kosmicznej (NASA) przestrzegają papieża przed demonizowaniem dwutlenku węgla. „CO2 jest szczególnym gazem: bezbarwnym, bezwonnym oraz nieszkodliwym, stworzonym przez Stwórcę, ...

Emisja CO2 - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - emisja CO2. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: emisja CO2, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. emisja CO2 w naszej wyszukiwarce.

facebook