Emigranci - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - emigranci. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: emigranci, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. emigranci w naszej wyszukiwarce.

Norwegia: Lawinowo rośnie liczba dzieci odbieranych emigrantom

Norwegia: Lawinowo rośnie liczba dzieci odbieranych emigrantom Lawinowo rośnie liczba dzieci odbieranych polskim emigrantom w Norwegii. Według danych MSZ w 2012 r. odnotowano 3 takie przypadki, rok później - już 5, a w 2014 r. - aż 27 – informuje „Nasz Dziennik”. Rzecznik Praw Obywatelskich powołuje się na takie dane w piśmie do Rzecznika Praw Dziecka, apelując by Marek Michalak nawiązał współpracę ze swoim norweskim odpowiednikiem. Zdaniem RPO polskie służby konsularne nie ...

Emigranci - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - emigranci. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: emigranci, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. emigranci w naszej wyszukiwarce.

facebook