Embargo - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - embargo. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: embargo, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. embargo w naszej wyszukiwarce.

„Ona jadła polską gęś”. Tak donoszą Rosjanie

„Ona jadła polską gęś”. Tak donoszą Rosjanie Czujny mieszkaniec Władywostoku doniósł miejscowej policji, że jego sąsiadka i jej bliscy "spożywają zakazaną w Rosji importowaną żywność". Chodziło o gęś, która prawdopodobnie pochodziła z Polski. Miejscowe media zachęcają obywateli, by informowali policję o wwożeniu objętego kontrsankcjami jedzenia i podają numery infolinii Prokuratury Generalnej. 51-letni mieszkaniec Władywostoku przesłał do redakcji lokalnego portalu vl.ru zdjęcie zgłoszenia, które ...

Embargo - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - embargo. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: embargo, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. embargo w naszej wyszukiwarce.

facebook