Elita - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - elita. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: elita, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. elita w naszej wyszukiwarce.

Prof. Jan Żaryn: Można buczeć na kłamców, którzy mają nas za faszystów

Prof. Jan Żaryn: Można buczeć na kłamców, którzy mają nas za faszystów „Ta postawa Polaków, którzy tam dominują - wśród nich jestem i ja - jest postawą polskich patriotów, którzy od co najmniej kilku lat otrzymują sygnały od części tzw. elity, że jesteśmy faszystami”. Tak o buczeniu podczas uroczystości rocznicowych na Powązkach mówi prof. Jan Żaryn. W rozmowie z „Super Expressem” historyk przekonuje, że nie widzi powodów, by nie buczeć na ludzi, którzy kłamią ...

Elita - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - elita. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: elita, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. elita w naszej wyszukiwarce.

facebook