Elektryczność - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - elektryczność. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: elektryczność, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. elektryczność w naszej wyszukiwarce.

Jest decyzja - będzie elektrownia atomowa w Polsce

Jest decyzja - będzie elektrownia atomowa w Polsce Rząd przyjął Program Polskiej Energetyki Jądrowej (PPEJ). Przewiduje on uruchomienie pierwszego bloku pierwszej elektrowni jądrowej do końca 2024 r. Jej koszt szacuje się na 40-60 mld zł. Jak podkreśliło MG, PPEJ określa m.in. harmonogram wybudowania dwóch elektrowni jądrowych oraz przygotowania pod te inwestycje infrastruktury regulacyjnej i organizacyjnej. Harmonogram PPEJ przewiduje ustalenie lokalizacji i zawarcie kontraktu na dostarczenie ...

Elektryczność - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - elektryczność. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: elektryczność, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. elektryczność w naszej wyszukiwarce.

facebook