Ekwador - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - ekwador. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: ekwador, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. ekwador w naszej wyszukiwarce.

Do więzienia za kazanie

Do więzienia za kazanie Jak donosi portal rp.pl w Ekwadorze rozważany jest projekt wprowadzeni kar dla księży za poruszanie w czasie kazań i innych publicznych wystąpień tematów politycznych. Duchownemu, który wypowiadałby się publicznie za bądź przeciw jakiejś partii czy ... Jest to pomysł socjalistycznego rządu tego kraju spowodowany krytycznymi wypowiedziami przedstawicieli Kościoła na temat jego polityki. Biskupi ekwadorscy są zaniepokojeni, gdyż nowe prawo może być wstępem do systematycznego ograniczania swobody ...

Ekwador - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - ekwador. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: ekwador, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. ekwador w naszej wyszukiwarce.

facebook