Ekoterroryzm - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - ekoterroryzm. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: ekoterroryzm, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. ekoterroryzm w naszej wyszukiwarce.

Ekoterroryści czy rosyjskie lobbies?

Ekoterroryści czy rosyjskie lobbies? Ekoterroryści zaatakowali Polską Grupę Energetyczną. Maciej Muskat, dyrektor polskiego oddziału Greenpeace wraz z czterema aktywistami tej organizacji zajęli gabinet szefa PGE Krzysztofa Kiliana oskarżając koncern o spowodowanie (poprzez emisję do atmosfery spalin z elektrowni węglowych) ... Jeżeli elektrownie węglowe należące do PGE faktycznie spowodowały śmierć tylu ludzi to oznacza, że przekroczyły wyśrubowane normy emisyjne a tym powinien zająć się prokurator. Jeżeli (znowu) pan Muskat ma dowody ...

Ekoterroryzm - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - ekoterroryzm. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: ekoterroryzm, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. ekoterroryzm w naszej wyszukiwarce.

facebook