Edukatorzy seksualni - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - edukatorzy seksualni. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: edukatorzy seksualni, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. edukatorzy seksualni w naszej wyszukiwarce.

Pedofilia to owoc rewolucji seksualnej

Pedofilia to owoc rewolucji seksualnej Pedofilia nie jest zjawiskiem izolowanym. Jest częścią, jednym z owoców rewolucji seksualnej, której ofensywę prowadzi lewica w całej Europie od połowy XX wieku - pisze senator Prawa i Sprawiedliwości, Kazimierz Jaworski. Kto chce zwalczać pedofilię, a nie widzi niczego niemoralnego w pornografii, propagowaniu homoseksualizmu, wolnych związków i rozwodów, ten postępuje całkowicie nielogicznie. To powiedział w zeszłym tygodniu Arcybiskup Józef Michalik, choć ...

Edukatorzy seksualni - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - edukatorzy seksualni. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: edukatorzy seksualni, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. edukatorzy seksualni w naszej wyszukiwarce.

facebook