Edukacja religijna - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - edukacja religijna. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: edukacja religijna, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. edukacja religijna w naszej wyszukiwarce.

Zamiast religii uczą w szkole medytacji – to „neutralność” światopoglądowa w Kanadzie

Zamiast religii uczą w szkole medytacji – to  „neutralność” światopoglądowa w Kanadzie Ujawniono, że w ramach „neutralnej” religijnie edukacji w Quebecu jeden z tzw. animatorów duchowych zatrudnianych przez szkołę, prowadził z uczniami sesje rytmicznego oddychania, w czasie których należało liczyć oddechy. W tej samej szkole uczniowie musieli też siedzieć w ciszy z dłońmi na biurkach. Georges Buscemi, przewodniczący Campagne Quebec-Vie, powiedział: „Uważam to za obrzydliwy, duchowy gwałt. Uczymy dzieci jak mają ...

Edukacja religijna - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - edukacja religijna. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: edukacja religijna, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. edukacja religijna w naszej wyszukiwarce.

facebook