EColi - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - EColi. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: EColi, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. EColi w naszej wyszukiwarce.

Polskie mięso zatrute bakteriami E. coli

Polskie mięso zatrute bakteriami E. coli Rosyjska Federalna Służba Nadzoru Weterynaryjnego i Fitosanitarnego (Rossielchoznadzor) poinformowała, że w wołowinie i wieprzowinie pochodzącej z dwóch zakładów z Polski wykryto niebezpieczne bakterie. Zainfekowane mięso miało pochodzić z Zakładów Mięsnych Carnis-Koło Bronisław Rowecki Sp.J. oraz z Zakładu Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. Federalna Służba Nadzoru Weterynaryjnego i Fitosanitarnego zapowiedziała także objęcie "zaostrzoną ...

EColi - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - EColi. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: EColi, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. EColi w naszej wyszukiwarce.

facebook