Dziesięcina - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - dziesięcina. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: dziesięcina, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. dziesięcina w naszej wyszukiwarce.

Bóg zapewni nam pieniądze potrzebne do życia

Bóg zapewni nam pieniądze potrzebne do życia O pieniądzach rozmawiał z Andrzejem Strączkiem ze stowarzyszenia „Kahal” i ojcem siedmiorga dzieci Marcin Jakimowicz z „Gościa Niedzielnego” . Wierzy, że Bóg zapewni wszystko co potrzebne temu, kto Mu ufa. Andrzej Strączek powiedział „Gościowi Niedzielnemu”, że dziesięcina to niewiele za to, co człowiek dostaje od Boga. „By zrozumieć dziesięcinę, trzeba się nawrócić” – powiedział. Jako chrześcijanin, który ufa Bogu, człowiek ...

Dziesięcina - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - dziesięcina. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: dziesięcina, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. dziesięcina w naszej wyszukiwarce.

facebook