Dziennik gazeta prawna - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - dziennik gazeta prawna. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: dziennik gazeta prawna, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. dziennik gazeta prawna w naszej wyszukiwarce.

Wróblewski będzie nowym szefem "Rz"?

Wróblewski będzie nowym szefem "Rz"? Tomasz Wróblewski, redaktor naczelny "Dziennika Gazety Prawnej" odchodzi z redakcji. Według nieoficjalnych informacji jego nowym miejscem pracy będzie "Rzeczpospolita". Czy publicyści o prawicowych poglądach powinni się obawiać tej nominacji? Dotychczas Wróblewski nie dał się poznać ... - W związku z podjęciem kroków zmierzających do zakończenia współpracy INFOR Biznes z Tomaszem Wróblewskim, od dziś pracami redakcji „Dziennika Gazety Prawnej” kieruje I zastępca redaktora naczelnego Jadwiga Sztabińska - ...

Dziennik gazeta prawna - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - dziennik gazeta prawna. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: dziennik gazeta prawna, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. dziennik gazeta prawna w naszej wyszukiwarce.

facebook