Dzień islamu - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Dzień islamu. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Dzień islamu, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Dzień islamu w naszej wyszukiwarce.

„To, co jest prawdziwie duchowe nie generuje wojen”

„To, co jest prawdziwie duchowe nie generuje wojen” Chrześcijanie i muzułmanie razem modlili się w bazylice franciszkanów w Krakowie o to, aby potrafili układać swoje życie we wzajemnej przyjaźni, zaufaniu i ofiarnej współpracy oraz o to, aby przeciwstawiali się przemocy wyznaniowej, a szerzyli ... „Modlitwa nas jednoczy. Niech ta dzisiejsza modlitwa przyczyni się do budowania relacji pełnych pokoju, wzajemnego zrozumienia i szacunku” – życzył, witając chrześcijan i muzułmanów na wspólnej modlitwie, gospodarz miejsca, rektor ...

Dzień islamu - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Dzień islamu. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Dzień islamu, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Dzień islamu w naszej wyszukiwarce.

facebook