Dziecko nienarodzone - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - dziecko nienarodzone. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: dziecko nienarodzone, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. dziecko nienarodzone w naszej wyszukiwarce.

Czasem życie dziecka ratuje zapas pieluch na rok...

Czasem życie dziecka ratuje zapas pieluch na rok... Niewiele brakowało, a Piotr i Paweł nie przyszliby na świat. Dziś rozkoszne bliźnięta spoglądają z fotografii ks. Tomka Kancelarczyka. Żeby je uratować, wystarczyła „tylko” obecność i trochę pieluch... Jakiś czas temu ks. Tomasz Kancelarczyk ogłosił na Facebooku zbiórkę dla nienarodzonych bliźniąt. Potrzebne było dosłownie wszystko – pieluchy, ubranka, zabawki, wózek... Ale przede wszystkim potrzebny był ktoś, kto pomoże ...

Dziecko nienarodzone - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - dziecko nienarodzone. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: dziecko nienarodzone, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. dziecko nienarodzone w naszej wyszukiwarce.

facebook